shopper loislila/oranje
Shopper Lois – lila/oranje

Shopper Lois – lila/oranje

 22,50

Lot83 staat voor:

  • Stoere producten
  • Diverse modieuze kleuren
  • Makkelijk te combineren

Slechts 1 resterend op voorraad

Cadeauverpakking

Happy Lovely Birthday! ( 1,00)

Cadeauverpakking

  • Bekijk meer

Resterend aantal karakters: 100/100
 23,50
Koop dit product nu en ontvang 22 Punten!

Beschrijving

Shopper Lois – Stijlvolle Gestreepte Knitted Tas

De Shopper Lois – lila/oranje is een prachtige gestreepte knitted tas die perfect is voor elke gelegenheid. Of je nu gaat winkelen of naar je werk gaat, deze tas voegt direct wat stijl toe aan je look.

Gemaakt van hoogwaardig 100% polyester, biedt de Shopper Lois duurzaamheid en een eigentijdse uitstraling. Met zijn handige magnetische knoopsluiting hoef je je geen zorgen te maken dat je spullen onderweg verliest.

En laten we het kenmerkende vegan leren bandje van LOT83 niet vergeten, waardoor deze tas een vleugje luxe toevoegt aan je dagelijkse leven.

Voeg wat flair toe aan je dagelijkse routine met de Shopper Lois van LOT83 – een tas die niet alleen praktisch is, maar ook stijlvol en veelzijdig!

Afmetingen 35 × 45 cm
Gewicht 0,3 kg
kleur lila/oranje
Seizoen Herfst, Lente, Winter, Zomer

LET OP: de kleur op de foto kan iets afwijken van het origineel