shopper lara 02
Shopper Lara – 02

Shopper Lara – 02

 24,95

Lot83 staat voor:

  • Stoere producten
  • Diverse modieuze kleuren
  • Makkelijk te combineren

Slechts 2 resterend op voorraad

Cadeauverpakking

Happy Lovely Birthday! ( 1,00)

Cadeauverpakking

  • Bekijk meer

Resterend aantal karakters: 100/100
 25,95
Koop dit product nu en ontvang 24 Punten!

Beschrijving

Shopper Lara – Stijlvolle Gebreide Tas met Rits

De Shopper Lara 02 is een prachtige en stevig gebreide tas, compleet met een handige rits. Voorzien van het kenmerkende vegan leren bandje van LOT83, voegt deze tas een vleugje elegantie toe aan je dagelijkse look.

Of je nu een snelle boodschap doet of een ontspannen dagje op het strand doorbrengt, de Shopper Lara is de perfecte metgezel. Zijn duurzame ontwerp en ruime interieur maken hem ideaal voor al je dagelijkse avonturen.

Laat je stijl stralen met de Shopper Lara van LOT83 – een tas die zowel praktisch als chic is!

Afmetingen 35 × 45 cm
Gewicht 0,3 kg
Seizoen Herfst, Lente, Winter, Zomer

LET OP: de kleur op de foto kan iets afwijken van het origineel