shawl fien oudroze
Shawl Fien-oud roze

Shawl Fien-oud roze

 36,50

Lot83 staat voor:

  • Stoere producten
  • Diverse modieuze kleuren
  • Makkelijk te combineren

Slechts 2 resterend op voorraad

Cadeauverpakking

Happy Lovely Birthday! ( 1,00)

Cadeauverpakking

  • Bekijk meer

Resterend aantal karakters: 100/100
 37,50
Koop dit product nu en ontvang 36 Punten!

Beschrijving

Shawl Fien- oud roze

De kleur Shawl Fien-oud roze blijft een mooie tijdloze kleur.

Ontdek de prachtige dubbele driehoek shawl van LOT83, een aanwinst in hun collectie. Deze sjaal is voorzien van een elegant leren detail, waarmee je hem op verschillende manieren kunt dragen. Het gebruik van een vegan leren bandje om de sjaal vast te maken is kenmerkend voor de producten van LOT83.

De veelzijdige shawl Fien is niet alleen een royale omslagdoek, maar kan ook als driehoekshawl worden gedragen. Dankzij zijn fijne breisel is hij perfect voor binnen, maar op koudere dagen is hij ook heerlijk warm buitenshuis. Shawl Fien is een echte allrounder en kan het hele jaar door gedragen worden.

  •  Afmetingen: 200×90 cm
  • Materiaal: 25% katoen 45% viscose/ 30% polyamide
  • Was advies : wasmachine 30ºC
  • 4 seizoenen shawl
  • meerdere kleuren verkrijgbaar
  • Merk : Lot83

    LET OP: de kleur op de foto kan iets afwijken.