Fien Neon Pink
Shawl Fien Neon Pink

Shawl Fien Neon Pink

 36,50

Lot83 staat voor:

  • Stoere producten
  • Diverse modieuze kleuren
  • Makkelijk te combineren

Slechts 2 resterend op voorraad

Cadeauverpakking

Happy Lovely Birthday! ( 1,00)

Cadeauverpakking

  • Bekijk meer

Resterend aantal karakters: 100/100
 37,50
Koop dit product nu en ontvang 36 Punten!

Beschrijving

Shawl Fien Neon Pink

De kleur Neon Pink blijf je veel terug zien komen in de mode daarom vonden wij van Lot83 dat de sjaal Fien in deze kleur neon oranje/roze niet mocht ontbreken in de collectie!

Ontdek de prachtige dubbele driehoek shawl van LOT83, een aanwinst in hun collectie. Deze sjaal is voorzien van een elegant leren detail, waarmee je hem op verschillende manieren kunt dragen. Het gebruik van een vegan leren bandje om de sjaal vast te maken is kenmerkend voor de producten van LOT83.

De veelzijdige shawl Fien is niet alleen een royale omslagdoek, maar kan ook als driehoekshawl worden gedragen. Dankzij zijn fijne breisel is hij perfect voor binnen, maar op koudere dagen is hij ook heerlijk warm buitenshuis. Shawl Fien is een echte allrounder en kan het hele jaar door gedragen worden.

  •  Afmetingen: 200×90 cm
  • Materiaal: 25% katoen 45% viscose/ 30% polyamide
  • Wasadvies : wasmachine 30ºC
  • 4 seizoenen shawl
  • meerdere kleuren verkrijgbaar
  • Merk : Lot83

  • LET OP: de kleur op de foto kan iets afwijken van de foto